Replica Handbags Bottega Veneta namaak Bvlgari namaak Celine namaak Christian Dior namaak Gucci namaak Gucci Bag namaak Gucci Wallet namaak Gucci Shoes namaak Gucci Belt namaak Hermes namaak Loewe namaak Louis Vuitton namaak Louis Vuitton Belt namaak Louis Vuitton Calf Leather namaak Louis Vuitton Damier Azur Canvas namaak Louis Vuitton Damier Ebene Canvas namaak Louis Vuitton Damier Graphite Canvas namaak Louis Vuitton Damier Infini Leather namaak Louis Vuitton Damier Quilt lamb namaak Louis Vuitton Embossed Calfskin namaak Louis Vuitton Epi namaak Louis Vuitton Game On Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Jewellery namaak Louis Vuitton Key Holder namaak Louis Vuitton Mahina Leather namaak Louis Vuitton Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Denim namaak Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Empreinte namaak Louis Vuitton Monogram Seal namaak Louis Vuitton Monogram Shadow namaak Louis Vuitton Monogram Vernis namaak Louis Vuitton Monogram Watercolor namaak Louis Vuitton New Wave namaak Louis Vuitton Shoes namaak Louis Vuitton Since 1854 namaak Louis Vuitton Strap namaak Louis Vuitton Taiga Leahter namaak Louis Vuitton Taurillon leather namaak Louis Vuitton Transformed Game On canvas namaak Louis Vuitton Utah Calfskin namaak Louis Vuitton X Supreme namaak Mulberry namaak Prada namaak YSL namaak

Bölgemiz

Pyara Hotel

Pyara Hotel Lokasyon Özellikleri 

Pyara Hotel, Marmaris’in kucağında sessiz, sakin, huzurlu aynı zamanda eğlenceli, dinamik, keyifli bir atmosfere sahiptir. Konuklarımız Pyara Hotel’de konaklarken modern tatil anlayışını sonuna kadar yaşarken diğer yandan otelimize çok yakın olan tüm tesislerden, özelliklerden yararlanıyor. Otelimizin lokasyon özellikleri şöyledir:

  • Pyara Hotel; sahile 50 metre,

  • Marmaris’e 20 kilometre,

  • Dalaman Havalimanına 110 kilometredir.

  • Marmaris'e toplu taşıma 30 dakikada bir,

  • Marmaris'e deniz yolu ulaşımı ise saat başı taksi bot ile sağlanıyor.

Pyara Hotel

Pyara Hotel, stratejik konumuyla mükemmel bir hizmet veriyor. Otele giriş yaptıktan sonra dinlenmek, gezmek, doğayı keşfe çıkmak, tekne gezintisi yapmak, yüzmek ya da civardaki yerel lokantaları denemek için otelden çok fazla uzaklaşmanıza gerek kalmadan kısa sürede her yere erişim sağlayabilirsiniz. 

Pyara Hotel

Turunç Koyu ve çevresindeki rotalara ulaşım

Marmaris’in cenneti kabul edilen Turunç Koyu, çevresindeki diğer rotalarla ilgi çekici;  İçmeler 11 kilometre, Marmaris ise 21 kilometre mesafesiyle otel konuklarımıza ekstra gezi noktaları sunuyor. Marmaris’e kara yolu ile her otuz dakikada bir gelen toplu ulaşım araçlarıyla ya da tekne aracılığıyla deniz üzerinden kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kişisel bir ulaşım sağlamak isteyenler için ise tekne, motosiklet, cip gibi kiralık araç seçenekleri bulunuyor. 

Pyara Hotel

Marmaris’te yapılacak çok şey var…

Marmaris’te neler yapabilirsiniz? Öncelikle tatilin en keyifli yönü olan çarşı – Pazar gezintisini yapabilir; sevdiklerinize ya da kendinize tatilinizi, Marmaris’i hatırlatacak güzel hediyelikler alabilirsiniz. Yerel halkın yaptığı el emeği ürünlere hayran kalabilirsiniz. Alışveriş haricinde sizleri İyilik Kayalıklarında yer alan Arkeolojik Parkı bekliyor. Biraz eğlenmek istemeniz halinde ise elbette soluğu Barlar Sokağında alabilirsiniz. Bu sokaktaki bar, gece kulübü, kafe ve restoranlarda keyifli anlar geçireceğinizden emin olabilirsiniz. 

Pyara Hotel

Turunç Koyundan gidebileceğiniz yerler

Turunç Koyuna geldiniz ama günü farklı rotalar görerek geçirmek istiyorsunuz. O halde Turunç koyu üzerinden gidebileceğiniz yerler ve mesafeler hakkında bilgi verelim: Adaağzı, Cennet Adası, Bozburun, Orhaniye, Söğüt, Selimiye, Hisarönü, Kumlubük, Çiftlik ve Datça diğer alternatifleriniz.

Marmaris’e 21, İçmeler’e 11, Muğla’ya 77, Bodrum’a 190, Köyceğiz’e 88, Gökova’ya 63, Dalaman Havalimanına 110, Kumlubük’e 4, Karacasöğüt’e 66, Çamlı ise 56 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Turunç Koyu’ndan birçok yere farklı ulaşım araçlarıyla ortalama bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

REZERVASYON
REZERVASYON